Кольоровий камінь втратив свій колір що робити?

27.07.2021

У нашому житті стало займати важливе місце наше простір навколо нас, тому все частіше стали звертатися до дизайнерів для гармонійного благоустрою наших будинків, квартир, інтер'єру. Родзинкою дизайнерських квартир як і раніше залишаються натуральні матеріали: дерево, камінь і рослина. Натуральні камені - це окремий сегмент, який виглядає благородно і вишукано.

Мармур, граніт, кварцити використовуються різної текстури, обробки і колірної гами. Іноді рішенням стає колірної акцент в інтер'єрі. Але з часом експлуатації кольорові камені можуть втратити свою яскравість, виглядати дуже зношене і мляво. Турбуватися з цього приводу не варто, так як відновити можна практично все.

При поліруванні мармуру, граніту, кварциту - вже повертається його первісний вигляд. Але бувають виключення. Тоді на допомогу приходить просочення з посилення кольору каменю. Після нанесення цей гідрофобних не тільки захищає камінь від води, бруду і масла, а й надає йому ефект "мокрого каменю", що дозволяє вашому каменю повернути свій природний колір.


Іноді наші клієнти спеціально використовують підсилювачі кольору, щоб підкреслити родзинку каменю його кольором навіть на свіжо встановленому мармурі, граніті.

Щоб зрозуміти як буде виглядати мокрий ефект на вашому камені, пропонуємо вам протерти вологою ганчіркою виріб. Ви побачите наскільки змінюється колір натурального каменю і зможете прийняти рішення про необхідність цього заходу. Даний експеримент зручний тим, що волога з часом випаруватися з поверхні каменю і в камінь повернеться в попередній стан без додаткових маніпуляцій. Якщо ж вам сподобається вид вашого мармуру, граніту, кварциту, то можете сміливо купувати Підсилювач кольору.

Рекомендуємо італійського виробника Faber P147, Faber P147 Plus, Deep Enhancer, WET LOOK ECO. Їх можна наносити на обідні столи, стільниці, робочі поверхні, ванні кімнати, підлоги, стіни, підвіконня. Вони легко наносяться, не утворюють плівку, дозволений контакт з продуктами харчування, прекрасно захищають від утворення плям.