Рекомендації

30.07.2021

Сліди прибираються механічно, за допомогою шліфування й полірування каменю. Якщо «опік» неглибоко пройшов в тіло каменю, то можна відбутися кристалізацією мармуру. Так що якщо вже так сталося, що ваш..

Подробнее
27.07.2021

Мармур, граніт, кварцити використовуються різної текстури, обробки і колірної гами. Іноді рішенням стає колірної акцент в інтер'єрі. Але з часом експлуатації кольорові камені можуть втратити свою..

Подробнее
05.01.2021

Білий камінь заслуговує на особливу увагу в декорування будинків. Особливо популярними є-Bianco Everest, Bianco Perlino, Calacatto Arabescato, Calacatto Carrara, Calacatto Fantastico, Dalmata,..

Подробнее
19.12.2018

Чорний мармур дуже затребуваний в інтер'єрі. Він традиційно надає приміщенню статусності, не втрачаючи при цьому стиль. Чорний мармур використовується не тільки в якості підлогового покриття, але і у..

Подробнее
19.12.2018

Білий мармур - це безумовно статус і неперевершена краса для замовника. Але головний біль для каменеобробників. Що таке білий мармур для того, хто з ним працює на «ти»? Порізка - це неминучі відколи...

Подробнее
10.05.2017

Мрамор – это самый красивый, но прихотливый камень. Поэтому за ним нужно ухаживать бережно и аккуратно. Защита мрамора может вас обезопасить от пролитого чая, кофе, масла, упавшего бутерброда..

Подробнее
20.04.2017

Чтобы ответить на вопрос более грамотно надо уточнить вид работ1. Если задача в заполнение каверны или заполнение шва между мраморными плитами применяют клей - мастику на..

Подробнее
27.09.2016

Чем нельзя чистить мрамор:Запомните, сколько бы вам ни советовали народные умельцы, нельзя мрамор чиститьуксусомвиномапельсиновым сокомкока-колой..

Подробнее