Кислотні опіки, що робити?

30.07.2021

Сьогодні хочу поговорити з вами про експлуатацію наших прекрасних виробів з натурального каменю. Столи, барні стійки, ванні кімнати стали частиною нашого життя і кожен день ми їх використовуємо. В ході експлуатації трапляються непередбачувані ситуації: неправильної хімією помили, розлили лимонний сік, ігристе вино. На мармурі, оніксі, осадових породах можливі утворення кислотних опіків, при попадання кислотних речовин. Але не поспішайте засмучуватися! Все можливо відновити.

Дані сліди прибираються механічно, за допомогою шліфування й полірування каменю. Якщо «опік» неглибоко пройшов в тіло каменю, то можна відбутися кристалізацією мармуру. Так що якщо вже так сталося, що ваш стіл або робоча поверхня зіпсована, рекомендуємо звернутися до фахівців, які усунуть сліди неправильного використання.

Щасливі власники мармуру повинні знати кілька моментів, щоб уникнути неприємних наслідків.

  • 1. Мити мармур нейтральним pH 7.0 миючими засобами
  • 2. Уникати контакту мармуру з напоями, які містити кислоти (лимон, грейпфрут, апельсин, виноград, ігристе вино, соки)
  • 3. Уникати використання на мармурі ганчірок, швабр, які були вже в контакті з агресивними миючими засобами.
  • 4. Захистити мармур просоченням від плям, кислот

Якщо у вас свіжий встановлена ​​мармурова поверхня, стіл, ванна, рекомендуємо її захистити просоченням з анти-кислотної захистом. AS930 CP Faber забезпечує захист від плям і кислотного травлення на всіх поверхнях, які вимагають це вид захисту. Після нанесення AS930 камінь тон свій не міняє.

Це найкраще рішення для ресторанів, барів, готелів, де кількість відвідувачів дуже велике і можливість контролювати потрапляння кислотних напоїв і продуктів мінімально.

Бажаємо Вам отримувати естетичне задоволення від ваших ексклюзивних витончених мармурових виробів.