Про нас

Представляємо вам італійську продукцію одного з лідерів виробників двокомпонентних клеїв, полірувальних порошків, кристалізаторів та просочення GENERAL® для натурального та штучного каменю.


Зараз дуже часто використовують натуральний та штучний камінь у дизайні інтер'єрів та екстер'єрів. При укладанні та монтажі каменю використовують професійні двокомпонентні клеї на поліефірній та епоксидній основі. Вони часто використовуються для реставраційних робіт, посилення каменю, склеювання каменю.


У нашому асортименті багато видів високоякісного двокомпонентного клею для мармуру та граніту, який порадує Вас та Ваш камінь.


Світовий лідер GENERAL® представляє також широку лінійку захисту для мармуру та граніту від плям, води, бруду, жиру та олії. Гідрофобні захисні засоби бувають з посиленням кольору (ефект мокрого каменю) і без ефекту. Їх наносять як усередині приміщення для захисту стільниць, підвіконь, робочих поверхонь, підлог, сходів, ванних кімнат, так і для зовнішніх робіт для захисту фасадів будівель, вхідних груп, сходів, балясини.


Також ви можете знайти провідного італійського виробника полірувальних порошків, полірувальних кіл та шліфувально-полірувального обладнання Klindex (Кліндекс). В асортименті є полірувальні круги DiscoLux d 430 мм (білі, сірі, чорні) для мармуру, граніту, лінолеуму. Полірувальні круги (пади) підходять для професійних полірувальних машинок, а також для ручних шліфувальних машин, болгарок.


Італійський виробник Klindex (Кліндекс) подбав про регулярний догляд за вашими підлогами з мармуру, граніту, штучної плитки, тротуарної плитки. Stone soap - миючий засіб для мармуру, граніту, травертину. Stone soap має нейтральний ph, що дозволяє дбайливо доглядати ваш камінь.


Ми володіємо високою кваліфікацією та тривалим досвідом роботи з широким асортиментом клеїв та хімії для каменю. З радістю допоможемо підібрати оптимальний варіант для ваших потреб. Готові Вам допомогти у вирішенні ваших труднощів з поліровкою каменів, що підлягають поліруванню, підбору необхідного клею, виборі гідропеленту для мармуру і граніту.