DEEP ENHANCER 1L Підсилювач кольору і захист від плям глибокого проникнення

  • 2895 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється вапняк, мармур, натуральний камінь, онікс, агломерат, граніт, кварцит, кварцовий агломерат, кварц, керамограніт, кераміка, штучний камінь
Консистенція рідка
Вага 1L

Опис

DEEP ENHANCER - це захисна пропітка на основі розчинів, пропитуюча, покращується кольором, захищає від п’ятину і не випромінює заглиблений, не створює плінки, для очікування дуже плоских матеріалів, необхідних мінімальної поглощающей можливості.

Він використовує для покращення кольорів і тону більш плоских матеріалів, таких як кераміка, керамограніт, кварцевий агломерат і натуральні поліровані камні, що додають матовим покриттям колір без створення надійної пленки. Порівнюючи з традиційними змішувачами кольори мокрого ефекту, які приносяться на компактних поверхнях, залишають набір, DEEP ENHANCER також здатний продемонструвати через найменший абсорбційний матеріал, створивши дійсно унікальне рішення.

DEEP ENHANCER використовує спеціально передбачувані характеристики для використання у відкритому повітрі або на безпеці, які за своєю природою повинні підтримувати умови постійного присутності води, такі як душеві, фонтани та умівальники. Він має тривалий ефект, може протистояти ультрафіолетовим лучам і елегантним і не бажає при воздействии сонячного світу. DEEP ENHANCER надає переважні водоотталкивающие і грязеотталкивающие властивості властивості, на яких він наноситься, обробляючи щоденну очистку і використовуючи для обробки тривалих поверхонь. Він також сертифікований для використання з пищевими продуктами і, слідуючи, може використовуватись у якості грязезащитної, вдосконаленої обробки кольорів на кухонних столах.