P 147 1L Захист від плям з Посиленням кольору (мокрий ефект)

  • 2647 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється вапняк, мармур, натуральний камінь, онікс, агломерат, граніт, кварцит, кварцовий агломерат, кварц, керамограніт, кераміка, штучний камінь
Консистенція рідка
Вага 1L

Опис

P147 - пропитка має основу на розчиннику, просочує, що поліпшує колір, брудовідштовхуючі властивості, не має блискучого вигляду після обробки. Вона використовується для поліпшення кольору і тону всмоктуючих поверхонь, додаючи матове покриття без створення поверхневої плівки.

P147 рекомендується для обробки натурального каменю, агломератів, котто і теракоти, а також всіх матеріалів із середнім-низьким, середнім і середньо-високим рівнем поглинання.

У порівнянні з традиційними підсилювачами кольору мокрого виду, P147 проникає глибоко в матеріали, не створюючи поверхневу плівку, і його надзвичайно просто наносити без ризику нерівномірного естетичної виду. Завдяки цим характеристикам P147 спеціально призначений для використання на відкритому повітрі або на поверхнях, які за своєю природою повинні витримувати умови з постійною присутністю води, такі як душові, фонтани і раковини. Він має тривалий ефект, може протистояти ультрафіолетовим променям і елементам і не жовтіє при впливі сонячного світла.

P147 володіє чудовими водовідштовхувальними і грязеотталкивающими властивостями, що полегшує щоденну очищення і догляд за обробленими поверхнями. Він також сертифікований для використання з харчовими продуктами і, отже, може використовуватися в якості брудозахисні, яка поліпшує колір обробки на кухонних стільницях.

Спосіб нанесення:

  1. Очистити камінь від старих забруднень, залишків клею і плям.
  2. Дати просохнути каменю, бажано протягом доби.
  3. Невелика кількість нанести на мармур, граніт за допомогою дрантя, пензлики, ганчірочки.
  4. Почекати 15-20 хвилин, щоб просочення вбралася в камінь.
  5. Після цього якщо залишилися залишки, що не вбралися, прибрати за допомогою ганчірочки.
  6. Рекомендуємо для посилення ефекту розкрити камінь в 2 шари.