Як якістно відреставрувати білий камінь?

05.01.2021

Останнім часом натуральний камінь став популярний. Серед наших інтер'єрів стало більше з'являтися білих кам'яних стільниць, білих робочих панелей, обідніх столів і ванних кімнат. Білий камінь заслуговує на особливу увагу в декорування будинків. Особливо популярними є-Bianco Everest, Bianco Perlino, Calacatto Arabescato, Calacatto Carrara, Calacatto Fantastico, Dalmata, Nebula, Onda Bianco, Onice Bianco, Statuario.


При монтажі виробів з білого натурального каменю найкраще використовувати спеціальний прозорий двокомпонентний клей для мармуру. Їх є дуже багато різних видів, але найпопулярніші - це AKEPOX5010 Akemi, ELIOX Tenax, EVERCLEAR 510 Akemi.


AKEPOX5010 Akemi і Eliox Tenax - це епоксидні двокомпонентні клею, прозоро-молочного кольору гелеобразной консистенції. У них час затвердіння (першого схоплювання) - 20-30 хвилин при температурі 20 градусів, а подальша обробка / полірування можлива через 12-16 годин. Найчастіше AKEPOX5010 епоксидні клею використовують в каменеобробної промисловості для закладення тріщин і пір, каверн і сколів, для посилення і поліпшення поверхні натурального і штучного каменю (мармуру, граніту, кварциту, онікса) і т.д.


Ererclear510 - це поліуретановий гелеобразний двокомпонентний клей, який забезпечує високоякісне склеювання і шпаклювання світлих крісталлічесткіх натуральних і штучних каменів. Завдяки своїй основі, він швидко схоплюється і застигає, тому підходить для роботи в горизонтальному і вертикальному положення, легко робити підклеювання, монтаж, декорування маленькими елементами з каменю. А також має великий плюс - морозостійкість, витримує перепад температур і процеси багаторазового нагрівання / охолодження. Everclear510 Akemi стійкий в контакті з водою, тому можна використовувати у ванних кімнатах, сантехніці, вхідних групах, на вулиці ступені, фасади, сходи.


 Everclear510 Akemi стійкий до UV радіації, що дозволяє використовувати двокомпонентний клей на терасах без страху зміни кольору під дією ультрафіолетових променів. При необхідності Eerclear510 може бути отколеровать в потрібних вам відтінок за допомогою барвників Akemi COLORING Tint Loquid.