KIT Natural Stone Набір від Faber

  • 2199 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється мрамор, гранит, травертин, оникс, натуральный камень
Консистенція жидкий
Країна виробник Италия
Об `єм 0.45L

Опис

KIT Natural Stone Набір від Faber

Набір для догляду за натуральним каменем.

Ідеально підходить для щоденного очищення вапняних порід каменів, не стійких до кислот.


1. TENACIUS - очищувач з нейтральним pH, що підходить для щоденного догляду за мармуром, гранітом та камінням в цілому, для видалення жиру та бруду. Завдяки своїй ніжній формулі він обережно очищає мармур і не змінює його зовнішній вигляд.

2. PROTECTOR- захищає мармур, граніт, агломерат та всі види каменю. Захищає поверхні, від олії, кави, напоїв, маркерів, фарб тощо.

PROTECTOR є захисним просоченням і не підвищує стійкість мармуру до кислот від вина, оцту, томатного соку, лимонного соку, кислотних засобів для чищення.

  Нанесіть тонкий рівний шар PROTECTOR на чисту і суху поверхню за допомогою тканини, що додається до цього комплекту, або пензлем. Через 10-15 хвилин, видаліть можливі залишки м'якою тканиною, сухою або злегка змоченою PROTECTOR. На дуже поглинаючих матеріалах, повторіть нанесення щонайменше через три години після нанесення першого шару.

3. CREAM TOP - це продукт, створений для догляду за кухонними та ванними поверхнями, столами тощо. З мармуру, граніту та аналогічних матеріалів. Якщо CREAM TOP постійно використовується, запобігає утворенню висолів та зберігає незмінний зовнішній вигляд поверхню. Якщо цей тип плям або незначна корозія вже існує, його можна легко видалити за допомогою комплекту для відновлення.


ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ:

Операції, які необхідно виконати відразу після встановлення поверхні:

1. Переконайтеся, що поверхня не піддавалася раніше будь-якій обробці (наприклад: обробка воском, лаком, просоченням тощо) або що на ній є залишки силікону або інших речовин.

2. Візьміть TENACIUS - очищувач з нейтральним pH, нанесіть кілька крапель на м'яку губку. Ретельно помийте поверхню з губкою і добре промийте чистою водою. Зачекайте 10-15хв (до повного висихання поверхні).

3. Потім нанесіть PROTECTOR тонким рівномірним шаром, тканиною яка міститься в комплекті. Зачекайте 15-20 хвилин, щоб продукт увібрався в матеріал, а потім усуньте надлишки на поверхні за допомогою чисто сухої тканини. Після усунення надлишків переконайтеся, що поверхня повністю суха. Після закінчення 2-3 годин, поверхнею можна користуватися.

4. Візьміть флакон CREAM TOP - нанесіть тонким і однорідним шаром за допомогою наявної тканини. Зачекайте 10-15 хвилин, а потім розполіруйте тією ж тканиною сухою стороною. У результаті виходить рівномірно блискуча поверхня.


Наприкінці цих операцій поверхня буде захищена від проникнення багатьох речовин, які можуть утворювати ореоли чи плями.

Також застосування CREAM TOP уповільнює утворення вапняного нальоту.


ПЕРІОДИЧНЕ ПРИБИРАННЯ:

1. за потреби промийте поверхню TENACIUS, використовуючи його описаним вище способом.

2. наносите CREAM TOP в середньому кожні 15-30 днів, або коли ви помітите, що вода дуже швидко змочує поверхню замість того, щоб залишатися у формі краплі. Перед нанесенням CREAM TOP поверхню краще вимити TENACIUS і добре промити чистою водою.

3.Повторюйте нанесення PROTECTOR у середньому кожні 1-2 роки. У тій же послідовності, що і для поверхонь щойно встановлених.


ХІМІЧНІ ОПІКИ ВІД КИСЛОТНИХ РЕЧОВИН І ПОТЕРТОСТІ ВІД ЕКСПЛУАТАЦІЇ:

Якщо у вас мармурова стільниця, з часом з'являються ореоли, видимі проти світла, опіки від кислот (лимон, кола, помідор, засіб для видалення накипу і т.д.). Деякі види мила, які агресивні для вапняних матеріалів, таких як мармур. Також знос з часом може створити більш тьмяні області, на полірованих поверхнях.

Щоб вирішити цю проблему, Faber Chimica створив РЕСТАВРАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ HONING CREAM + POLISHING CREAM Надзвичайно простий у використанні і завжди доступний в точках продажу.