KIT 3P QUARTZ Набір від Faber

  • 1781.25грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється керамика, кварц, искусственный камень
Консистенція жидкий
Країна виробник Италия
Об `єм 0.45L

Опис

1. TOP CLEANER

TOP CLEANER - це миючий засіб з нейтральним pH, який чудово підходить для догляду з мармуром, агломератом на основі кварцу. Підходить як для кухонь, так і для ванних кімнат. Продукт, крім того що є миючим засобом, ще має функцію уповільнення утворення накипу.

Продукт готовий для використання. Нанесіть невелику кількість продукту на поверхню, протріть поверхню за допомогою губки або тканини. Потім промити поверхню чистою водою. Час контакту поверхні з продуктом має бути мінімальним.2. QUARTZ CLEANER

Кислотний миючий засіб для глибокого очищення кварцу, видаляє патини, плями.

Миючий засіб на водній основі для глибокого очищення кварцових агломератів. Діє глибоко всередині текстур та пор поверхні, витягуючи бруд, плями та залишки, незалежно від того, наскільки вони глибокі. Також ефективний проти поверхневої патини, спричиненої традиційними миючими засобами. Не використовувати на чутливих до кислоти матеріалах.


Використовувати не розведеним, для поверхневої патини або плям, що в'їлися. Розведена у воді 1: 2 або 1: 3 для поверхневих забруднень. Ровномірно нанести на поверхню за допомогою губки, залишити на 5 хвилин час від часу розтираючи губкою. Видаліть залишки вологою тканиною або паперовими рушниками. Добре промити водою, щоб видалити всі залишки. Повторіть миття за потреби. Ми рекомендуємо зробити попередній тест для оцінки остаточного результату.


Будьте обережні при використанні QUARTZ CLEANER, тому що він може пошкодити матеріали, чутливі до впливу кислотних продуктів, такі як метали, матеріали на основі вапняку і т. д. і всі, хто чутливий навіть до слабких кислот.3. ENHANCER

Заснована на розчинниках водо-брудо-відштовхувальна обробка з посиленням кольору, для матеріалів з низьким поглинанням. Надає гідроолеофобні властивості, покращує колір і тон матеріалу з матовою обробкою. Він захищає від плям, поглинання води та накопичення бруду. Це полегшує нормальне обслуговування. Харчовий контакт є безпечним. Спеціально для щільних і мало поглинаючих поверхонь.


Використовувати у нерозбавленому вигляді на ідеально чистій та сухій поверхні. Нанесіть тонкий і однорідний шар аплікатором з вовни, валиком, пензлем або бавовняною тканиною. Зачекайте близько 10 хвилин і видаліть усі залишки з поверхні тканиною, паперовим рушником або білим падом. За потреби нанесіть другий шар. Зачекайте не менше 3 годин, перш ніж почати користуватися поверхнею. Не мийте протягом 24 годин після нанесення. Захистити ділянки, що не підлягають обробці. Ми пропонуємо зробити попередній тест для оцінки остаточного результату.