FABER SOAP 1L Очисник з водовідштовхувальними властивостями для полірованих кам'яних підлог

 • 1259 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється гранит, агломерат, бетон, искусственный камень, кварц, кварцит, кварцовый агломерат, песчаник, грес, керамика, керамогранит, плитка
Консистенція жидкий
Вага 1L

Опис

 1. Очищувач з водовідштовхувальними властивостями для полірованих кам'яних підлог


  FABER SOAP - це інноваційне концентроване миючий засіб, призначений для очищення полірованих підлог з натурального каменю, таких як мармур або граніт.

  Продукт об'єднує в одному розчині ефективний миючий дію з водовідштовхувальним захистом, одночасно збільшуючи блиск поверхні:

  FABER SOAP очищає, захищає поверхню від водопоглинання і збільшує блиск підлог з натурального каменю.

  FABER SOAP є ідеальним рішенням для остаточного очищення підлог з натурального каменю, які були механічно або хімічно відшліфовані і відполіровані, але його можна використовувати з хорошими результатами навіть для щоденного і звичайного догляду за кожним видом полірованого підлоги з натурального каменю, спасибі до його ефективності проти звичайної бруду і її посилює блиск дії. Крім того, FABER SOAP надає обробленої поверхні хороші водовідштовхувальні властивості, які захищають поверхню від вбирання води. При регулярному використанні FABER SOAP робить звичайну очищення простіший, швидкою і ефективною, зберігаючи з часом красу і блиск поверхню, навіть на самих шанобливих матеріалах, таких як мармур або травертин. При використанні відповідно до пропонованих коефіцієнтами розведення, FABER SOAP не вимагає промивання.

  Спосіб нанесення:


  1. Миючі засіб можна використовувати як для ручного прибирання (шваброю), так і для машиною прибирання (полатером).
  2. Невелика кількість 30-50 мл розвести в 10 літрах води.
  3. Якщо хочете збільшити водовідштовхувальні властивості необхідно збільшити концентрацію мила 50-100 мл / 10 літрів вода.