HYPERLEVI 500 TOP HyperGrinder Klindex - Шліфувальна машина

  • 264735 грн.

Характеристики
Діаметр mm. 500mm

Опис

HYPERLEVI 500 TOP HyperGrinder від Klindex


HYPERLEVI 500 TOP Hyper Grinder це комбінація двох легендарних моделей Klindex Levigator 600 і Klindex Levigator MAX

Інженери з HG сконструювали унікальне обладнання компактну полірувальну машину з підключенням до мережі 220 вольт з можливістю перетворення в однодисковий натирач для миття підлоги або кристалізації. Робоча поверхня при шліфуванні статі становить 500мм (Klindex Levigator MAX = 530мм, 380Вольт), а редуктор самої полировальной машини забезпечений металевими шестернями, що робить його не вбивав, як і в Levigator MAX. А діаметр алмазного інструменту дорівнює 200мм, що на 40мм менше ніж у Levigator MAX і на 100мм більше ніж в Levigator 600 !!! Ви отримуєте мінімальні розміри і універсальність як у Levigator 600 з підключення до 220 з продуктивністю і надійність великої машини Klindex Levigator MAX.


Також інженери врахували побажання робітників, які безпосередньо експлуатують дане обладнання на об'єктах і внесли воістину зручні рішення.

- кут нахилу робочої ручки змінюється на будь-який кут за рахунок застосування гідравлічного поршня, а не як в Klindex Levigator 600 тільки в певних положеннях.

- сама ручка виготовлена ​​з більш міцного удару стійкого матеріалу, а також змінена форма самої ручки. З'явилася можливість бічного хвата для зручності кристалізації.

- бак збільшений на 10% і становить 20 літрів, що дозволяє рідше заповнювати його водою і економити час на роботі. Також збільшили отвір для заповнення бака.

- в редукторі пластикові шестерні були замінили на металеві, не вбиває.


Технічні характеристики:

Потужність, Вт - 2900;

Напруга 220 В

Привід - редуктор з металевими шестернями;

Швидкість, об / хв - вал 200 (планетарний сателіт 1200);

Вага, кг - 112;

Робочий відсік, мм - 500

переваги:

- Збільшення ваги шліфувальної машини використовуючи систему додаткових вантажів, робоча вага шліфувальної машини машини можна збільшити до 160 кг, що дозволяє обробляти гранітна підлога.

- Зміна швидкості за допомогою планетарних механізмів Ви можете отримати швидкість обробки поверхні від 200 до 2000 об / хв.

- Універсальна шліфувальна машина для обробки підлог

- Застосовуючи шліфувальну машину HYPERLEVI 500 TOP, Ви можете зробити полірування, шліфування, бучардірованіе, Замивання, зняття старого покриття.

- Компактність, Габарити шліфувальної машини HYPERLEVI 500 TOP дозволяють перевозити машину в багажнику легкового автомобіля з кузовом "універсал"

- гарна балансування

- Зручне управління: зручна ручка управління дозволяє регулювати висоту шліфувальної машини під зростання оператора.

- Електронний датчик захищає від перевантаження.

- Швидка зміна планетарних механізмів і алмазних дисків

- Можливість спільної роботи з промислові пилососи серії SuperVak KY 50/60.