NO OIL Засіб для видалення глибоких масляних плям, жиру і залишків жиру.

  • 1124 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється гранит, агломерат, бетон, искусственный камень, кварц, кварцит, кварцовый агломерат, песчаник, грес, керамика, керамогранит, плитка
Консистенція гель
Вага 0,5L

Опис

Продукт для видалення глибоких масляних плям, жиру і залишків жиру.


NO OIL - це засіб для виведення плям на основі розчинника, який використовується для видалення і видалення жирних плям з усіх типів поверхонь. Завдяки своїй спеціальній рецептурі, продукт може чинити ефективний, остаточне дію на:


- плями від харчового масла і жирної їжі;

- плями від мінерального масла, моторного масла, дизельного палива і мастильних матеріалів

- жирні плями і бітумні залишки.


NO OIL - це продукт, який можна наносити на всі поверхні - навіть на найделікатніші види, такі як полірований мармур і чутливі до кислоти покриття - без нанесення на них шкоди або втрати блиску. Спеціальна густа кремоподібна формула NO OIL підвищує ефективність видалення плям, гарантуючи підвищену ефективність видалення плям. Він також простий у використанні і ефективний на вертикальних поверхнях.


Після нанесення на пляму, яка підлягає видаленню, продукт працює в поодинці, не вимагаючи будь-яких додаткових процесів, поки повністю не видалить пляму. НІ ОЛІЇ швидко і легко наноситься, і його використання не змінить первинний вигляд поверхні.