HIDRO PROTECTOR MM 5L Високоефективний захист, передмонтажне оброблення каменю з 6 сторін, екологічний - на водній основі

  • 7574 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється вапняк, мармур, натуральний камінь, онікс, агломерат, граніт, кварцит, кварцовий агломерат, кварц, керамограніт, кераміка, штучний камінь
Консистенція жидкий
Вага 5L


Опис

HIDRO PROTECTOR MM Високоефективний, екологічний, на водній основі,  герметик для просочення і захисту натурального каменю від підвищеної вологості та плям.

HIDRO PROTECTOR MM - це високоякісний просочуючий засіб, який дозволяє захистити натуральне каміння від плям і шкідливого впливу води та підвищеної вологості.

Воно характеризується екологічно чистим складом на 100% на водній основі та відсутністю летких органічних сполук (без летких органічних сполук), тому його використання не є небезпечним для навколишнього середовища або здоров'я людини, як під час, так і після його застосування.


Відмінною особливістю HIDRO PROTECTOR MM є здатність глибоко проникати в природне каміння, забезпечуючи міцний та довговічний захист, не порушуючи початкову повітропроникність поверхні, оскільки вона створює плівки будь-якого типу, і змінюючи початковий зовнішній вигляд матеріалу.


HIDRO PROTECTOR MM - це продукт, який поєднує в одному розчині водовідштовхувальну здатність, захист від плям, особливо на блискучих поверхнях, і помітну стійкість до наростання вологи, що є причиною більшості проблем, що зазвичай зустрічаються на натуральному камені: постійні вологі плями, утворення іржі, поява жовтих плям, відшаровування або відшарування матеріалу (точкова корозія), засолення та агресія на поверхні.

На відміну від традиційних засобів захисту від плям, доступних на ринку, HIDRO PROTECTOR MM сприяє підвищенню стійкості натурального матеріалу до бруду. і пішохідному руху і є остаточне рішення, оскільки воно стійке до дії продуктів для видалення воску.


HIDRO PROTECTOR MM також сертифікований для контакту з продуктами харчування і тому є надійним рішенням для захисту кухонних стільниць.


HIDRO PROTECTOR MM - це продукт, що особливо підходить для попередньої обробки натуральних поверхонь:


- він використовується як попередня обробка з 6 сторін, щоб запобігти будь-якій формі підйому з основи і забезпечити максимальний захист. В цьому випадку укладання плит або плиток має здійснюватися з використанням високоякісного клею або за допомогою механічного кріплення.


- використовується як попередня обробка з 5 сторін (верх + край) без подальшої обробки. В цьому випадку укладання плит або плиток має виконуватися з використанням клею середньої якості.


- Може використовуватися як попередня обробка з 5 сторін (верх + край) у поєднанні з обробкою, що наноситься на нижню сторону (низ) у випадку, якщо плити або плитки укладені з використанням клею середньої якості або простого цементного розчину клею.

Попередня обробка природного каміння є операція настійно рекомендована, оскільки вона дозволяє захистити природні матеріали в різні стадії, уникаючи проблем, пов'язані з поглинанням вологи в результаті монтажу (стяжка та клей), так і з механічної обробки натурального каменю (склейування, цементація, механічне шліфування).

Завжди бажано попередньо обробляти натуральне каміння, але це тим більше необхідно, чим більш абсорбуючою і чутливою буде поверхня, а також, насамперед, відповідно до характеристик використовуваного клею.

 Використання HIDRO PROTECTOR MM є рівною мірою прийнятним рішенням і для захисту та водовідштовхувальної обробки вже змонтованого природного каменю.

В цьому випадку, просочення, на характеристики проти підйому (капілярне піднесення) вологи, що забезпечуються продуктом, впливає вологість усередині підкладки (стяжка + клей), яка неминуче вже пройшла матеріал під час монтажу.

Тому, щоб отримати максимальний захист (продуктивність) також проти вікової здатності, необхідно, щоб на поверхні не було видно плям вологості, і важливо забезпечити, щоб поверхня, що обробляється, була максимально сухою, щоб забезпечити правильне (максимальне) проникнення продукту. У будь-якому випадку завжди краще обробляти натуральне каміння.

В обох випадках, до або після укладання, HIDRO PROTECTOR MM діє як чудове плямостійке покриття на блискучих і щільних поверхнях, таких як полірована, матова та термооброблена.


У разі нанесення на шорсткі, шліфовані поверхні, HIDRO PROTECTOR MM можна комбінувати з обробкою поверхні, стійкою до забруднень, для досягнення максимальної продуктивності та захисту, працюючи як базова обробка, здатна максимізувати ефективність та тривалість обробки, анти-пляма застосовується згодом.


HIDRO PROTECTOR MM - це продукт, який настійно рекомендується для обробки натурального каміння перед шліфуванням та поліруванням, особливо тому, що вони характеризуються дуже високим поглинанням, що викликає надмірну витрату абразивних елементів (алмазних дисків).


HIDRO PROTECTOR MM полегшує ш