Polish COLOR 5kg Klindex- Кристалізатор для твердого і кольорового мармуру

  • 7125.00грн.

Характеристики
Консистенція порошок
Країна виробник Италия
Вага 5kg

Опис

Світовий лідер Кліндекс представляє порошковий кристалізатор COLOR, який прекрасно підходить для твердого і середньої твердості мармуру, кольорових каменів, для чорного і зеленого мармуру, що містить залізо. Кристалізатор COLOR має білий колір з дрібними вкрапленнями різнобарвного абразиву, який піднімає блиск з кольорових видів мармурів.

Кристалізація це термохімічний процес. При використанні кристалізатора порошок вступає в хімічну реакцію з каменем. Реакція кристалізації проходить з камінням, що містят кальцій, такими як мармур, травертин, онікс, вапняк.

Відбувається реакція гідролізу:

 2H20 + MgSiF6 = H2SiF6 + Mg(OH)2, у наступному H2SiF6 + CaCO3 = H2CO3 + CaSiF6

В результаті хімічних реакцій виділяється кремній фосфорна сіль і виділяється тепло. Утворена сіль зміцнює камінь завдяки своєму «налипанню» на поверхню мармуру, а також інтенсифікує колір каменю, насичує блиск. При цьому осадові породи каменю стають більш стійкі до водопоглинання.

Відповідно ефект виходить краще там, де більше в камені кальцію. Для підвищення ефективності кристалізатори містять також дрібнодисперсний абразив, який доводить блиск механічним поліруванням. Після кристалізації каменю кристалізатором блиск зберігається значно довше, ніж після використання воску, силіконових полиролей або рідкого кристалізатора.

При виборі порошкового кристалізатора зверніть увагу на вигляд вашого каменю, щільність каменю, колір.

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість порошку залити водою, до утворення кашоподібної суміші. Розподілити її по поверхні рівномірно.
  2. Цей порошок наноситься за допомогою механічних підлогових шліфувальних машин (для використання з 1000-2000 оборотів на хвилину)
  3. Натирати білим падом ЗМ до отримання ефекту.
  4. У випадку відчуття легких вібрацій при роботі від машинки, додати трохи води.