Polish KP92 5kg Klindex - Кристалізатор для мармуру

  • 6394 грн.

Характеристики
Матеріал, що обробляється мармур, граніт, агломерат, оникс, травертин, кварцит, песчаник
Консистенція порошок
Вага 5kg

Опис

Світовий лідер Кліндекс представляє порошковий кристалізатор КР92, який прекрасно підходить для бежевого мармуру, середньої твердості мармуру, в деяких випадках кольорових каменів. Кристалізатор КР92 вважається універсальним, так як їм можна підняти блиск з найпоширеніших видів мармурів.

Кристалізація це термохімічний процес. При використанні кристалізатора порошок вступає в хімічну реакцію з каменем. Реакція кристалізації проходить з камінням, що містят кальцій, такими як мармур, травертин, онікс, вапняк.

Відбувається реакція гідролізу:

 2H20 + MgSiF6 = H2SiF6 + Mg(OH)2, у наступному H2SiF6 + CaCO3 = H2CO3 + CaSiF6

В результаті хімічних реакцій виділяється кремній фосфорна сіль і виділяється тепло. Утворена сіль зміцнює камінь завдяки своєму «налипанню» на поверхню мармуру, а також інтенсифікує колір каменю, насичує блиск. При цьому осадові породи каменю стають більш стійкі до водопоглинання.

Відповідно ефект виходить краще там, де більше в камені кальцію. Для підвищення ефективності кристалізатори містять також дрібнодисперсний абразив, який доводить блиск механічним поліруванням. Після кристалізації каменю кристалізатором блиск зберігається значно довше, ніж після використання воску, силіконових полиролей або рідкого кристалізатора.

При виборі порошкового кристалізатора зверніть увагу на вигляд вашого каменю, щільність каменю, колір.

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість порошку залити водою, до утворення кашоподібної суміші. Розподілити її по поверхні рівномірно.
  2. Цей порошок наноситься за допомогою механічних підлогових шліфувальних машин (для використання з 1000-2000 оборотів на хвилину)
  3. Натирати білим падом ЗМ до отримання ефекту.
  4. У випадку відчуття легких вібрацій при роботі від машинки, додати трохи води.